В судовому засіданні встановлено, що 22 липня 2014 року приблизно о 20:00 год. вечора він перебував неподалік приміщення торгового центру “Бистриця”. Діючи умисно, з корисливих мотивів, обвинувачений пройшов на територію даного торгового центру, де шляхом злому дверного замка за допомогою сокири проник в житлову кімнату, звідки таємно викрав гроші в сумі 16000 грн., чим завдав потерпілому матеріальні збитки на вказану суму.

Після вчинення крадіжки обвинувачений, з місця вчинення злочину скрився та у подальшому розпорядився викраденими грошима на власний розсуд. Пізніше працівниками міліції в нього були вилучені 5600 гривень викрадених грошей, які він не встиг розтратити.

Допитаний в якості обвинуваченого в судовому засіданні повністю визнав себе винним в пред’явленому обвинуваченні, у вчиненому розкався і запевнив суд, що подібного більше не повторить.

На підставі викладеного, суд визнав обвинученого винуватим у вчиненні злочину передбаченого ст. 185 ч.3 КК України і призначити йому покарання – 3 роки позбавлення волі, також з засудженого присуджено стягнути в користь потерпілого 10400 гривень матеріальної шкоди.

До речі, засуджену особу взяли під варту одразу в залі суду після проголошення вироку суду.