Нарешті це сталося. На Прикарпатті розпочали ремонт траси Н-10, на відтинку Івано-Франківськ-Снятин. При цьому, роботи розпочали одразу на трьох ділянках. Перша із них – між Черніївом та Марківцями, що на Тисмениччині, друга – з Лісного Хлібичина до Лісної Слобідки, Коломийського району та третя – стартує зі Снятина, – пишуть Версії з посиланням на Телеканал НТК.

“Це надважлива дорога, – каже керівник САД Василь Буджак, – вона в дуже поганому стані, і те що ми приступили до ремонту – це є основне наше завдання на цей рік”.

Нагадаємо, прикарпатський нардеп Юрій Соловей пролобіював виділення мільйонних коштів на ремонт дороги Івано-Франківськ-Чернівці. Саме завдяки численним зверненням до уряду вдалось передбачити кошти та збільшити видатки Укравтодору на необхідну суму для ремонту снятинського участку дороги. Загалом, на дорогу Івано-Франківськ-Чернівці вже виділено майже півмільярда гривень з держбюджету України. Також за результами звернення громадськості Покуття до нардепа 89-го округу роботи на автошляху Н-10 розпочали проводити саме на снятинському напрямку та в райцентрі.

Таким чином, вперше за десять років громада та народний обранець добилися виділення безпрецедентних коштів на ремонт автодоріг на Снятинщині. Для прикладу: у 2015-му році всього на дороги району з фондів держбюджету та місцевих бюджетів було виділено 15,7 мільйонів гривень.

Виділення таких значних коштів на ремонт Н-10 безперечно є перемогою місцевих громад.

Адже виділена сума на ремонт дороги Н-10, на ділянці в Снятинському районі, більша від дорожніх бюджетів деяких областей України.

Тепер, каже нардеп Соловей, одне з головних наших завдань – контролювати ремонтні роботи, щоб потім не було претензій до виконаних робіт і вони були зроблені на відповідному рівні, – вважає обранець по 89-му виборчому округу.

«Покращення місцевої інфраструктури, в тому числі –ремонт ключових автомобільних артерій забезпечить економічне зростання та розвиток туризму в краї. Це стосується не лише Снятинщини, але й гуцульщини, де нам вдалось добитися виділення ще 50-ти мільйонів гривень для ремонту дороги Р-24», – заявив виданню Юрій Соловей.