На сьогоднішній день роботи з капітального ремонту вулиці Шевченка, що в Івано-Франківську повністю призупинені.

Про це кореспонденту «Бліц-Інфо» повідомили в Департаменті комунального господарства транспорту та зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Як пояснили кореспонденту у департаменті, причиною призупинення робіт з капітального ремонту вулиці Шевченка є неспроможність чи небажання підрядника, який ще в 2012 році виграв тендер – ТзОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Ніка», виконувати роботи відповідно до укладеного договору та взятих на себе зобов’язань.

Навіть попри те, що комунальники щоденно проводили наради на об’єкті та робили все можливе аби сприяти роботі з боку замовника, тобто Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку, комунальних підприємств та інших структур, всі терміни виконання робіт підрядником були зірвані. Саме тому  відповідно до календарного плану –  Дня Незалежності вулиця здана не була.

Проте, за словами працівників ТзОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Ніка» заявляють, що причиною невиконання робіт з капітального ремонту вулиці  Шевченка є відсутність у підприємства вільних обігових коштів на те, щоб закупити бруківку та інші матеріали.

Керівництво Департаменту комунального господарства таку заяву категорично спростовує.

«Ми вважаємо, що призупинення робіт з цих причин є необгрутнованими та таким, що не відповідають дійсності, оскільки ще в липні 2013 року нами було перераховано ТзОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Ніка» аванс у розмірі 900,0 тис. грн. На сьогоднішній день дані кошти підприємством не освоєно і жодних актів на виконання робіт по використанню даного авансу ТзОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Ніка» не надано», – кажуть у департаменті.

Тому комунальники ідуть до суду. Адже вважають, що вулиця Шевченка має стати окрасою міста Івано-Франківська і якість та темпи виконання робіт на ній не можуть диктуватися приватною фірмою, яка не вміє чи не хоче працювати.

«У зв’язку з ситуацією, що склалась, керівництво Департаменту змушене звернутися в суд з вимогою розірвати договір з виконавцем робіт на вулиці Шевченка – ТзОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Ніка» та оголосити новий тендер. Безперечно, це може призвести до того, що вулиця Шевченка в цьому році здана не буде, оскільки укладення угоди з новими виконавцями вимагатиме часу, однак такий крок є вимушеним, тому що Департамент не може допустити не освоєння коштів з обласного бюджету, як це відбулося в попередньому році», – повідомили у Департаменті  комунального господарства транспорту та зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.