Ресторани і кафе Івано-Франківська почали приймати відвідувачів всередині

Відвідувачка одного з франківських кафе Тетяна Масевич каже, що з нетерпінням чекала послаблення умов карантину, щоб мати змогу прийти в один із улюблених закладів: “Мені дуже подобається сюди приходити. Проходила повз і думала: коли ж відкриється цей заклад, щоб прийти і напій скуштувати, і випічку”.

Прибиральниця кав’ярні Надія Вацеба розповідає, що в умовах карантину їй додалося більше роботи, проте це краще, аніж сидіти вдома, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

“Обробляємо столи і крісла антисептиками. Крім того, доводиться стежити, щоб люди дотримувалися дистанції, приходили в масках і щоб чекали на вулиці, якщо є велика черга… Важче. Рукавички, маски…”, – каже Надія Вацеба.

У закладі дотримуються карантинних вимог: маски, рукавички. Проте відвідувачам іноді потрібно нагадувати про дотримування дистанції.

Ресторани і кафе Івано-Франківська почали приймати відвідувачів всередині

“Дистанція – півтора метра між столами і відвідувачами, обов’язково дезінфікуючі засоби. Відвідувачі мають заходити з масками, персонал контролює, вже при споживанні їжі за столом має право сидіти чотири людини. В працівників перед початком роботи (це вже моя компетенція) вимірюємо температуру”, – розповідає власник кафе Григорій Гринишин.

Офіціант культурно-відпочинкового комплексу Євген Непорадний каже, що працювати в масках і рукавичках не дуже комфортно, але необхідно: “Досить незвично, тому що в масках, в рукавичках. Але ми стараємося для того, щоб могли приходити наші гості, щоб було зручно їм і нам”.

Менеджерка закладу Марія Шпачинська розповідає, що до сьогодні клієнтів приймали на літньому майданчику, тож персонал вже звик до вимог карантину: “Поки що ми лише відкрилися, тому очікуємо більше гостей, думаю що наплив буде. Працюємо по санітарних умовах. В нас всюди між столиками є відстань, всюди є санітайзери, ми дотримуємось санітарних норм, робимо вологе прибирання”.

Дівчина додає, що офіціанти кожного ранку відсилають фото своєї температури на термометрі.

Автор: Олександр Букатюк

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!