Голосування за проекти бюджету участі у ЦНАП м. Івано-Франківська та його територіальних підрозділах припинено

” З 12 травня буде відновлена реєстрація в дитячі садочки в ЦНАПах. Поки реєстрація проводиться лише на вул. Незалежності, 9 в центральному ЦНАПі. Буде два робочих місця, щоб не було скупчення людей. Також ЦНАП долучився до проект “Є-малятко”. Ми успішно зареєстрували пешу комплексну послугу. Тепер замість того, щоб подавати документи в кілька установ – батьки можуть прийти з однією заявою в ЦНАП міста Івано-Франківська і отримати весь набір послуг”, – розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Зокрема в ЦНАПах можна буде здійснити державну реєстрацію народження дитини, реєстрацію місця проживання дитини, отримати призначення допомоги при народженні дитини, реєстрацію в демографічному реєстрі, визначення погодження народження дитини, якщо батьки не перебувають в зареєстрованому шлюбі і реєстрацію в державному реєстрі фізичних осіб платників податків, пишуть Версії.

“Поки система працює в тестовому режимі, але це значне спрощення для оформлення необхідних допомог і документів. Ми готуємося до відкриття ще двох ЦНАПів в селах, які приєдналися в нашу об’єднану територіальну громаду – це Березівка і Підпечери. Тому сподіваємося, що до Дня Незалежності ми відкриємо ці два нові ЦНАПи”, – додав мер.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!