base article image

Таку думку висловив блогер і політичний експерт Олексій Голобуцький.

«Виглядає дійсно так, ніби для БІГУС і Ко головне – прибрати Порошенко, а як вже там буде з ГЛАДКОВСЬКИМ і іншими – не принципово. А ініціатива президента щодо розгляду на РНБО зміни принципів функціонування «Укроборонпрому» в бік більшої прозорості та контрольованості взагалі була сприйнята в багнети. Хоча більшість адептів скандалу воліли просто не помітити цієї ініціативи – їм це дійсно цікаво », – підкреслив Голобуцький.

Блогер зазначив, що ситуація нагадує події початку 20-го століття, коли Україна була окупована РФ через активну боротьбу українців зі своїми ж лідерами.

«Хоча конкретно в цій ситуації ініціатори скандалу якщо і домоглися мети, то мінімальної: на рейтингах Порошенко скандал з« Укроборонпромом »якщо і позначиться, то мінімально. Ті виборці, які визначилися з підтримкою чинного президента, навряд змінять свою думку через настільки суперечливий скандал. Занадто очевидна і суперечливість », – зазначив експерт, пишуть Версії з посиланням на Голос UA.

Він додав, що чинний президент України отримав підтримку виборців за реальні вчинки.

«Порошенко вони підтримують по іншим, цілком раціональним причинам: реальним досягненням (як безвіз, автокефалія церкви, домовленості з союзниками про збройну і дипломатичної допомоги, створення боєздатної армії, впевнене протистояння зазіханням Кремля), через конкретних побоювань і очікування щодо майбутнього (готовність інших кандидатів здати інтереси України заради «миру» з агресором, домовленості з міжнародними партнерами по масштабних інфраструктурних проектах, домовленість з НАТО по цілком реальному членству і т.п.). І такий явно штучний скандал цього не змінить », – підвів підсумок Олексій Голобуцький.