Відключили газ без пояснень. Що робити? » Новини Чернівці: Інформаційний  портал «Молодий буковинець»

Без газу також залишилися три лікарні обласного центру – Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня, Івано-Франківський обласний кардіодиспансер і обласна дитяча клінічна лікарня. Також через зменшення тиску, викликаного аварійним вимкненням газу, шість міських котелень припинили свою роботу.

Газопостачання припинилося в будинках на вулицях Коновальця, Довженка, Мазепи, Дудаєва, Січинського, Василишина, Шевченка, Дорошенка, Чорновола та у селі Крихівці.

“Вночі трапилась надзвичайна ситуація. Був пошкоджений газопровід, який з’єднував майже третину міста Івано-Франківська – це Крихівці, вулиця Мазепи, Довженка – вся та частина. Дякую працівникам газової служби, дякую надзвичайникам, які дуже швидко, оперативно все зробили, щоб спочатку відновити газопостачання на теплових котельнях. Шість котелень було відрізано від газопостачання. Протягом цієї доби йде відновлення газопостачання до осель мешканців Івано-Франківська, Крихівців. Правоохоронні органи виявляють, як відбулось пошкодження. Прикро говорити, але бачимо, що є все-таки вплив людського фактора. Хотілось, щоб правоохоронці розслідували тому, що це надзвичайна ситуація для міста Івано-Франківська”, – розповів під час сьогоднішнього ефіру у соцмережі міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Причина відсутності газопостачання встановлюється, але найімовірніше, що невідомими особами було перекрито одну із засувок на розподільчому газопроводі середнього тиску.

Відомо, що газовики 29 жовтня ввечері приступили до ліквідації аварії.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!