Результат пошуку зображень за запитом "ТОВ «Торговий сервіс»"

Слідчі опитували Наталію Шилову 4 листопада. Під час допиту реєстратор сказала, що жодних змін у реєстр стосовно ТОВ «Торговий сервіс» вона не вносила і їй з цього приводу нічого не відомо.

Аби перевірити слова Шилової, правоохоронці звернулися до суду з клопотанням про отримання інформації про телефонні з’єднання без розшифрування їх змісту за номером Шилової, пишуть Версії з посиланням на КУРС.

19 листопада слідчий суддя Івано-Франківського міського суду задовольнив клопотання слідчих та надав їм дозвіл на доступ до інформації про вхідні/вихідні дзвінки, смс-повідомлення, нульові з’єднання Шилової з 1 червня 2019 року по цей час.

Раніше суд наклав арешт на майно, вилучене під час обшуку Канізької сільради, де зареєстрована Шилова. А саме: ключ державного реєстратора Шилової, печатку державного реєстратора та системний блок від робочого комп’ютера державного реєстратора Канізької сільської ради.

Читайте також: 

Неправомірних дій я не робитиму. Ринок повертатиму законними методами, – Ігор Халаменда про резонансні події довкола франківського базару (відео)

Халаменда розповів подробиці захоплення центрального ринку. “Франківці стурбовані, бо у місто повертаються 90-ті”

Це все роблять мої колишні водії та охоронці, – Ігор Халаменда прокоментував резонансні події довкола франківського ринку (фото)

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!