Різьбяр, коваль та футбольна тренерка: франківцям показали жінок нетипових професій (ФОТО)

На фото можна побачити 16 жінок, 15 професій, які суспільство звикло асоціювати з чоловіками. Автори фотопроекту прагнули показати, що, не дивлячись на складну роботу, жінка не стає чоловіком, обираючи собі нетипову професію, вона досягає результатів не гірших за чоловіків, пишуть Версії з посиланням на повідомляє “Галку”.

“І ми дуже раді, що, будучи професіоналками, вони практично не стикаються із стереотипами. Вірте в свої сили і прямуйте за своїм покликанням!”, – йдеться в дописі.

“Моя професія стає частиною життя завдяки тому, що батько має відношення до цієї сфери діяльності. Через це я пішла вчитись на різьбяра, щоб працювати разом з ним”, – розповідає Світлана.

“Я з самого дитинства дівчинка-хлопчик, тому це відіграло дуже велику роль у професійному становленні. Мій вибір професії одобрив тільки старший брат, який на той момент працював міліціонером. Я сильна та смілива, творча та романтична. Я пишу вірші та вишиваю картини, що ніяк не співставляється з моєю професією”, – говорить підполковник поліції Євгенія Сєрова.

“Так сталось, що альпінізм став невід’ємною частиною мого життя, а потім і роботою, яку я дуже люблю. Стереотипного ставлення не зустрічаю в професійній діяльності, а от в горах – буває”, – розповідає альпіністка Олена.

Перейшовши за цим посиланням Ви можете прочитати в описі під фото історії жінок, та про їхні професії.