Результат пошуку зображень за запитом "коляда"

До складу збірки КораЛЛі включили чотири всім відомі композиції.

«Чи Дома, Дома»

«Цей твір – найцікавіша робота гурту. В основі лежить архаїчна карпатсько-гуцульська колядка. Перетинається сучасна культура із дохристиянською. Оновлене рок-звучання, знову ж таки, викликає захоплення через переливи сопілки та трембіти», пишуть Версії з посиланням на Репортер.

 «Небо і Земля»

Українська майже народна колядка з європейськими коренями та традицією. У виконанні гурту набула модного звучання та не позбулася хорових елементів і головне – своєї величності. Ту величність  підтримують партії сопілки та трембіти. То майже як ангельські труби з неба.

«Меланка» за участі гурту The Doox:

Спільна композиція київського фолк-рок-колективу The Doox та рок-вар’яте КораЛЛі із Івано-Франківська. За словами музикантів, у ній вони поєднали «звучання сьогодення, самобутній український спів, та звуки карпатської трембіти і дримби».

«Ой на ріці на Йордані»:

Колядка авторства В.Вовка та вдалого виконання львівським колективом Піккардійська Терція. КораЛЛі підготували стильове виконання на замовлення львівського фестивалю рок-коляда ще у 2014-му. І ця версія також отримала свою оцінку вибагливої публіки.