Сьогодні, 27 квітня, в рамках фестивалю “Вгору серця” у івано-франківській обласній філармонії відбулася презентація нового музичного альбому EXPECTANCY відомого українського музиканта Романа Коляди, пишуть Версії.

Відкрив концерт отець Роман Терлецький, який перерахував всі “іпостасі” талановитого гостя. Нагадаємо, що Роман коляда є виконавчий продюсер живого радіо “Воскресіння”, директором у Радіо “Промінь”, автором і ведучим ток-шоу “Український вимір” у НРКУ, штатним дияконом у Свято-Юріївській громаді Української Православної Церкви – КП, поетом і, звичайно музикантом.

“Роман Коляда з радістю відгукнувся на наше запрошення взяти участь у фестивалі, бо вже полюбив наше місто. Він вже не вперше на цій сцені і знову готовий поділитися з нами тими талантами, якими наділив його Господь”, – сказав о. Роман Терлецький.

Роман Коляда розпочав свій виступ двома п’єсами з нового альбому “Очікування” й “Та, яка слухає”.

Після чого подякував всім, хто відвідав його концерт і розповів про подальший формат зустрічі.

“Я дуже радий знову бути у вашому чудовому місті. Хочу подякувати фестивалю “Вгору серця”, обласній філармонії і всім тим, хто долучився до того, щоб ця зустріч стала можливою. Я щасливий привезти в Івано-Франківськ свій новий (четвертий) сольний альбом, який називається EXPECTANCY, або ж “Очікування”, – зазначив музикант.

Після виступу всі перемістилися у фойє філармонії для неформального спілкування в режимі автограф-сесії.