ros_vijs'ka+

Журналісти цих газет незалежно один від одного стали свідками того, як кілька десятків БТРів в’їхали в Україну.Так, журналіст The Guardian Шон Уокер повідомив, що порушили державний кордон не менше 28 бронетранспортерів. Цю цифру підтверджує і працівник The Telegraph Роланд Оліфант. Як зазначає видання, російські військові навіть не намагалися приховати своєї присутності і в’їжджали в Україну з увімкненими фарами, передає ТСН.

Вторгнення бронетехніки відбулося через лише кілька годин після того, як голова МЗС РФ Сергій Лавров закликав припинити бойові дії на території Донбасу для проходження “гуманітарного конвою”, який відправила офіційна Москва.

The Guardian повідомляє, що російська бронетехніка з’їхала з дороги, яка веде до КПП Ізварине. Використовуючи вантажівки, військові проробили дірку в сітці, яка розділяла кордон між країнами, таким чином, в утворений пролом і в’їхали БТРи.

У той же час, The Telegraph пише, що одразу після вторгнення в Україну, частина російських військових залишилася на охороні кордону. При цьому, за даними британських видань, вся бронетехніка, яка перетнула кордон, деякий час рухалася разом з “гуманітарною колоною”, яку офіційна Москва відправила в Україну.

Нагадаємо, що 262 вантажівок з російською гуманітарною допомогою зараз знаходяться на території РФ. Раніше повідомлялося, що ця колона зупинилася в 20 км від кордону, неподілік від міста Донецьк, що в Ростовській області. Бронетехніка ж, навпаки, продовжила рух у бік України. І тепер, як пишуть британські газети, порушила державний кордон.