“Російський” блогер допоміг зібрати для “Дому Сірка” понад 10 000 гривень (ВІДЕО)

Антон S у своїх відео обговорює різноманітні новини шоу-біза, а своїх підписників називає “сплєтнікі”. В кінці кожного ролику він просить допомогти певному притулку для тварин в Росії, Казахстані чи Україні. Цього разу його підписники зібрали кошти для франківського “Дому Сірка”, пишуть Версії з посиланням на   “Галку”.

“В Україні дуже тяжкий стан в притулках для тварин. Чудовий притулок “Дім Сірка”, я залишу посилання на їхній Інстаграм під відео. Будь ласка, передавайте привіт від нас. Я розумію, що в Україні важка ситуація, що немає грошей людей годувати. Тому прошу вас “сплєткінов” з Росії, Білорусі, Казахстану та України – не випийте ви свою чашку кави, не з’їжте один “Снікерс”, а перекажіть їм долар чи два. В еквіваленті вашої валюти. Допоможіть їм”, – говорить Антон.

У “Домі Сірка” повідомили, що таке звернення від блогера допомогло зібрати понад 10 000 гривень. Гроші витратили на закупівлю корму для тварин.

“Ми дуже надіємося, що українські блогери також звернуть увагу на нас і доєднаються до допомоги чотирилапим безхатькам”, – кажуть волонтери.

До слова, Антон S народився в Естонії, але живе в різних країнах Європи. На його каналі понад 261 тисяча підписників, а кожне відео збирає понад 200 тисяч переглядів.

Кошти для “Дому Сірка” можна переказати на 5169 3305 1534 9451

Карточка-ключ Когут Наталія Василівна – всі кошти зараховуються зразу на наш картковий рах.

Помітка “Їжа”

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!