На сьогоднішній прес-конференції, директор Івано-Франківського облмуздрамтеатру Ростислав Держипільський заявив, що інформація про зменшення доплат за статус академічного акторам, була подана не цілком вірно.

«Всі обов’язкові виплати, доплати за роками, звання, згідно чинного законодавства, в 2013 році у Івано-Франківському театрі виплачуються. Навіть порівняно з 2012 роком ці обов’язкові виплати зросли до 7%. Надбавка, за так званий, статус академічного носить стимулюючий характер. Вона може виплачуватися, може не виплачуватися, згідно чинного законодавства. На 2012 рік нам було дано цю стимулюючу надбавку у розмірі 20%, яку і розподілялася вже в межах колективу нашого театру. На 2013 рік, нам дано надбавку у розмірі 10%, від місячного фонду заробітної плати, яка є обов’язкова», – зазначив Ростислав Держипільський.

Нагадаємо, у понеділок, у прямому емірі ,під час прес-конференції голові ОДА Михайлу Вишиванюку розповіли, що у вано-Франківському обласному музично-драматичному театрі акторам знижують доплати. Після цього повідомлення , губернатор доручив своєму профільному заступнику Роману Іваницькому провести внутрішнє розслідування і покарати винних.