Результат пошуку зображень за запитом "Ольга Фреймут"

Ольга Фреймут, яка нещодавно працевлаштувалася на «Інтері», відповіла на критику через свій перехід на проросійський канал.

Як відомо, знаменитість стала однією з ведучих нового ток-шоу «Роман з Ольгою», прем’єра якого відбулась у вівторок, 17 вересня. Поява телеведучої на каналі, який називають п’ятою колоною Кремля, викликала хвилю обурення в Мережі, їй одразу ж пригадали фразу «не ходіть по інших каналах». Фреймут відреагувала на критику в інтерв’ю «Комсомольській правді в Україні», пишуть Версії з посиланням на Твій портал.

«Я знаю, що всі канали маніпулюють своїми глядачами. Всі-всі-всі! Я вам можу це гарантувати. Тому, коли люди піддаються стадному рефлексу, кажуть, «вона пішла на проросійський канал», значить, це не мій глядач.

Мій глядач розбирається в ситуації. Він розуміє, де його обманюють, а де – ні», – сказала Фреймут.

«Я, наприклад, не розумію, хто придумав заборонити показувати на Новий рік «Іронію долі, або З легкою парою!». СРСР – це ж узагалі інша країна була. Це все одно, що сьогодні ви любите свою маму, а завтра вже ні, тому що вона щось зробила, що вам не сподобалося. Як можна за мить розлюбити?!» – обурилася телеведуча.

Проект «Роман з Ольгою» виходитиме на телеканалі «Інтер» з вівторка по п’ятницю. У програмі будуть теми, про які бояться говорити, секрети, якими не заведено ділитися навіть з найближчими.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!