Про це повідомили 15 червня на онлайн-брифінгу в Івано-Франківській облдержадміністрації, пишуть Версії з посиланням на “Галку”.

За словами голови Івано-Франківської ОДА Віталія Федоріва, негода, яка пройшла Прикарпаттям 12-14 червня, встигла наробити значних збитків.

“Опади спровокували підйом рівня води у місцевих потічках, через що сталися багато підтоплень домогосподарств та сільськогосподарських угідь. Загалом були підтоплені більше 100 житлових будинків”, – каже Федорів.

Очільник ОДА зазначив – у Верховинському районі були пошкоджені три автодороги: “Ільці-Буркут”, “Довгополе-Кохан” і “Розтоки-Барвінків”. Станом на 23:00 14 червня на дорогах “Ільці-Буркут” та “Розтоки-Барвінків” вже забезпечили проїзд. На автодорозі “Довгополе-Кохан” зруйновано дорожнє покриття, підмито мости. Роботи тривають, задіяні 11 одиниць техніки.

“У Косівському районі на дорозі “Розтоки-Барвінків” сталися близько 10 зсувів. Не ліквідований ще один зсув у кінці села Розтоки через великий об’єм гірської маси. Наразі цю автодорогу вирішено перекрити, можливість об’їзду є. На ліквідацію наслідків потрібно близько двох тижнів. У Снятинському районі стався зсув на дорозі “Будилів-Красноставці” в межах села Белилуя. У Надвірнянському районі вода підмила перехідні плити моста села Красна. На цій дорозі прийнято рішення про перекриття руху. Загалом по області пошкоджено понад 12 мостів, розмито більше 60 км доріг, зруйновано понад 10 км берегоукріплень. У регіонах працюють регіональні комісії з ТЕБ і НС”, – додав Федорів.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!