Сім'я переселенців зі Сходу шукає житло в Луцьку

Аналітичний центр Благо дослідив, як найбільш вигідно оплачувати за нову квартиру.

Оптимальним шляхом  вирішення для багатьох франківців стала можливість купити житло під виплату. Це спричинено тим, що оформити квартиру в розстрочку в Івано-Франківську не складно і не вимагає великої тяганини з документами як при оформленні іпотеки чи сплати непідйомних кредитних відсотків, – пишуть Версії

Самі забудівельники досить лояльні  до розтермінувань. Покупець отримує можливість придбати квартиру на вигідних умовах, при цьому кредитуючи компанію забудівельника  і відкриває для нього можливість створювати нові пропозиції.  Як приклад, аналітики наводять оформлення  розтермінування платежів до двох років при покупці квартир у комплексах «Містечко Соборне» та «Паркова Алея».

Виплата частинами здійснюється в обумовлені дати, або ж покупець може вносити більші суми ніж домовлено та оплатити швидше всю вартість квартири. Штрафів за це не передбачається.

Що ж стосується безвідсоткової розстрочки, то отримати її можна в будинках, які ще тільки будуються. Житло в об’єктах введених в експлуатацію пропонується зазвичай придбати з виплатою до 10% річних.

Вигода покупця при купівлі квартири і стовідсотковій оплаті становить 5%15% від вартості квартири.

Soborne mistechko