Гармонійний розвиток соціуму та бізнесу гарантує підвищення якості життя франківців. У ЖК “Левада” знають як це зробити, адже компанії завжди небайдужими були проблеми і прагнення громади. Про це, до прикладу, можуть свідчити власні соціальні ініціативи у доброчинній діяльності.

Зокрема, керівництво БК “Ярковиця” виділило більше мільйона гривень на допомогу медзакладам Івано-Франківська, в яких щодня рятують інфікованих коронавірусом. Медикам, які в цей непростий час щодня на передовій у боротьбі з пандемією, допомогли із закупівлею засобів індивідуального захисту, а для лікарень були придбані експрес-тести для діагностики COVID-19 та апарати штучної вентиляції легень. (ersii.i

Після масштабної червневої повені на Прикарпатті депутат міської ради Володимир Яблонь не обмежився лише фінансовою допомогою, а й особисто з своїм колективом  ЖК «Левада» (ЯРКОВИЦЯ) долучився до прибирання одного з дворів на Пасічній – мікрорайоні, який у Франківську опинився в епіцентрі стихії і найбільше постраждав від негоди.

В ЖК “Левада” прагнуть змінити життя багатьох франківців на краще. А, як відомо, щастя живе у власному домі. І цей дім для вас будує ЖК “Левада” – житлові квартали європейського класу у різних частинах міста з сучасною інфраструктурою здатні задовольнити запити навіть найвибагливіших покупців нерухомості в новобудовах від забудівника в Івано-Франківську.

ЖК “Левада” пропонує знижки для молодих сімей та медиків, спеціальні умови для різних соціальних категорій, програму розтермінування до 44 місяців з 0% першим внеском та ще безліч переваг. Партнерська програма “Отримай більше з ЖК “Левада” дозволить зекономити до 40% на ремонт. Кожен новий власник квартири отримає свій пакет цікавих пропозицій від компаній-партнерів.

Втілюйте свої мрії з ЖК “Левада”!

Звертайтесь в офіс ЖК “ЛЕВАДА”: м. Івано-Франківськ, вул. В. Стуса, 40.

ЖК «ЛЕВАДА» – З НАМИ ЗАВЖДИ НАДІЙНО І ВЧАСНО!

Дізнавайтеся більше на https://levada.if.ua

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!