Результат пошуку зображень за запитом "Руслан Гайда"

Цю інформацію Гайда підтвердив в особистій розмові з кореспондентом.

За його словами, керівництво екоінспекції України серед основних завдань назвало боротьбу з незаконною рубкою лісів та вивозом гравію на Прикарпатті. Про це пишуть Версії з посиланням на “Галку”.

“Інспекція не така велика, метаріально-технічна база бажає кращого. І повноваження вже зовсім не такі, як були, раніше могли дуже багато. Тепер по гравію лише штраф можемо виписати, але не оцінювати збитки. Але працювати будемо, і результат буде”, – пообіцяв Гайда.

Як відомо, екоінспекція контролює дотримання законодавства на всіх природо-охоронних зонах, лісах, парках, підприємствах з підвищеним ризиком, кар’єрах природних копалин.

До попередника Гайди, Ігоря Стефурака, який вже кілька місяців на лікарняному, назбиралося чимало запитань і претензій від місцевої влади, громадських активістів та навіть міністра екології.

Довідка:

Руслан Гайда з 1997 році працював в «Івано-Франківському спиртогорілчаному об’єднанні» на різних посадах. З 2005 по 2010 рр. – гендиректор «Івано-Франківського спиртогорілчаного об’єднання».

У 2011 році став очолив КП «Івано-Франківськтепрокомуненерго», де працював до 2013 року.

З 2013 по 2015 роки – заступник міського голови з житлово-комунальних питань.

Освіта – спеціаліст з маркетингу («Галицька академія»), юрист (Львівський національний університет ім. Франка).