martsinkiv

Поступив до Івано-Франківського університету Нафти і газу, де отримав освіту інженера-економіста на спеціальності „Економіка підприємства”. Також здобув ступінь магістра державного управління.

але відчув потребу, особливо коли був народним депутатом України, в юридичній освіті. Руслан Марцінків працював депутатом обласної ради, міської ради, секретарем виконавчого комітету, народним депутатом України, зараз він – міський голова Івано-Франківська.

„В своїй роботі я часто стикався з юридичними проблемами, тому зрозумів, наскільки важливо мати юридичну освіту. На посаді народного депутата Україні відчув, що таке законотворчість, адже є автором 38 законопроектів, 2 з яких є ухваленими. Саме тоді вирішив здобувати  ще одну освіту. Давно хотів потрапити на навчання до Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, тому став студентом саме цього вузу.

Вважаю, що цей університет модерний, сучасний, який показує добрий результат. На відміну від багатьох державних вузів, тут постійно впроваджують якісь інновації. Дуже важливо вчитися там, де не просто відчитують матеріал, а завжди ставлять вищу планку. Я дуже поважаю покійного о. Івана Луцького, який створив цей університет, вклав в нього душу і християнські цінності.

Для мене освіта, отримана в університеті права імені Короля Данила Галицького дала базову основу знань. Коли навчаєшся в юності, то отримуєш більше теоретичні знання, а коли ти вже є практиком, і тоді навчаєшся, то маєш можливість об’єднати практику і теорію.

Випускникам, які стоять сьогодні перед життєвим вибором, можу сказати: ви маєте можливість навчатися в університеті права імені Короля Данила Галицького і я рекомендую поступати саме до цього вищого навчального закладу”, – каже Руслан Марцінків.