Результат пошуку зображень за запитом "Рятувальники встановили, як почалася пожежа в Одеському коледжі"

Про результати розслідування в п’ятницю, 20 грудня, повідомив в.о. начальника регіонального главку ДСНС Вадим Шулюк.

За його словами, причина загоряння – аварійний режим електропроводки в кабінеті на 3-му поверсі.

Пожежа почалася біля робочого столу завідуючої відділення коледжу. В даному місці знаходився «випрямляч» на п’ять розеток, до якого були підключені комп’ютери, обігрівач, тощо. На момент загоряння завідуюча була на нараді в іншому кабінеті, пишуть Версії з посиланням на Слово і Діло.

«Повернувшись, вона побачила палаючий кабінет, але замість того, аби дати сигнал тривоги, побігла до директора», – повідомив Шулюк.

У свою чергу, начальник поліції Одеської області Олег Бех повідомив, що непізнаними залишаються шість загиблих.

«Ідентифіковано 8 тел. Зараз під час слідчих дій визначають ще 6 тіл, які перебувають на експертизі», – сказав він.

У рамках слідства призначені 64 експертизи, в тому числі 25 – судово-медичні по травмах, які отримали потерпілі, і 16 експертиз, пов’язаних із дослідженням тіл загиблих.

«З метою подальшої ідентифікації загиблих у близьких родичів відібрані біологічні зразки для експертизи», – уточнив він.

Бех також розповів про виявлені порушення в коледжі. Крім відсутності відповідної протипожежної системи, системи автоматичного оповіщення про небезпеку, в електрощитовій виявлена ​​«перемичка», що дозволяє значно збільшити навантаження на електромережу. Зокрема, стояло обладнання на 16 ампер, а зазначена «перемичка» дозволяла підвищити навантаження до 32 ампер. Зараз слідство встановлює особу людини, яка змінила схему роботи електрообладнання.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!