Вулиця Гната Хоткевича особливо нічим би не відрізнялась серед інших вулиць міста, якби не закинутий дитячий садок, який вже багато років не дає спокою людям, які живуть поблизу. Про це пишуть Версії з посиланням на Бріз.

Загалом садочок “Подоляночка” належав “Львівській залізниці”, а ліквідували його ще у 1996 році. Зараз саме приміщення та прилегла до нього територія знаходяться у занедбаному стані: люди скидують сміття на територію, сам будинок майже не видно здалеку через дерева.

Євген Андрійович живе біля самого садочку і щодня спостерігає, як школярі та наркомани навідують будівлю: ” Що там тільки не відбувалося: і дівчата без одягу ходили, і шифер скидали до низу, і обряди різні проводили, а для наркоманів це взагалі як другий дім. Я вже неодноразово звертався до міської ради з проханням закрити вхід до території, бо там жах, що твориться”.

 

 

Поліція Івано-Франківська систематично проводить огляд будівлі та любителям екстриму це ніяк не заважає.

Всередині можна знайти кімнати з рожевими шпалерами, що свідчить про минуле перебування в будинку дітей, решта кімнат просто зруйновані часом і людьми.
У 2013 році “Львівська залізниця” передала садок до комунальної власності міста, зараз він на балансі Департаменту освіти і науки. Головний спеціаліст з питань дошкільної освіти управління освіти і науки Сич Галина Вікторівна каже: “На відкриття планової мережі за 2017 рік приміщення не було подане, поки що ніякого будівництва не планується”.

Колись дитячий садок ” Подоляночка” був дуже гарним: на території знаходився сад, фонтани, все було облаштовано для комфортного перебування у ньому дітей.

 

Де колись щодня гралися діти, зараз гуляють бродячі собаки та любителі екстриму, які з кожним днем руйнують залишки дитячого садочку “Подоляночка“.
Поки влада міста вирішує, що робити із даною територію, жителям вулиці Хоткевича доводиться тільки спостерігати руйнацію та занепад покинутої будівлі.

Олена Грегірчак