У Києві біля будівлі Верховної Ради відбувається акція “SaveФОП” із вимогою ухвалення низки законопроектів, які зберігають спрощену систему оподаткування, обліку та звітності для малих підприємців, пишуть Версії.

Учасники акції вимагають ухвалити законопроекти №№3851-1, 3851-2 та 3993, які, на їхню думку, збережуть спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

До акції також долучились підприємці з Прикарпаття.

Підтримати їх прийшла на протест і народна депутатка Оксана Савчук.

“Разом з #SaveФОП відстоюємо право на працю. Люди з’їхались з цілої країни, щоб захистити своє право на працю. Вимагаємо включити в порядок денний пленарного засідання на цей тиждень законопроекти 3853-1, 3853-2, 3993, які дозволять зберегти малий і середній бізнес у нашій країні.

Зараз Слуги роблять все, щоб великий олігархічний бізнес процвітав, а малі підприємці не змогли працювати через тиск та неспівмірні умови праці. ВО «Свобода» подала в суд на незаконність постанови Кабміну про червоні зони. Згідно ст. 14, 15 Конституції України було порушено право кожного українця на працю та пересування.

Держава закрила малий і середній бізнес, а великі гіпермаркети в той час працювали. Засідання суду буде 12 жовтня. Захистимо один одного. Слава підприємцям! Разом до перемоги!”, – прокоментувала Оксана Савчук.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!