Пов’язане зображення

Володимир Губарчук

Яремчанці, які гідно виконували свій військовий обов’язок на війні з Росією, глибоко обурені діями секретаря міської ради Яремче  Володимира Губарчука, який відхопив собі земельну ділянку площею 0,0835 га в рекреаційній зоні, пишуть Версії з посиланням на pravda.if.ua.

Секретар міськради Губарчук отримав ділянку як учасник АТО. Окрім нього на сесії 27 квітня 2017 року землю отримали ще троє атовців. У цей час в Яремче чекають своєї черги на землю ще 46 учасників АТО. Та для Володимира Губарчука ділянка, звісно ж, знайшлась.

Ветерани АТО засуджують дії Володимира Губарчука, який, отримуючи заробітню плату з бюджетних грошей, виділяє сам собі земельну ділянку. Про це заявив двічі поранений у зоні АТО, мешканець мікрорайону Дора Михайло Тоненький, який удостоївся почесної медалі «За військову службу Україні» та нагороджений нагрудним знаком «За зразкову службу».

«Секретар міської ради мав би в першу чергу подумати про своїх побратимів, а не про себе. Це показує його справжню мету і ціль перебування не посаді. Він чиновник, отримую зарплату з наших податків. А замість допомоги громаді та побратимам, проголосував за виділення самому собі землі в рекреаційній зоні. Це не гідно і не чесно. Ми про це не забудемо!», – розповідає обурений мешканець яремчанщини Михайло Тоненький.

Губарчук вже вписав земельну ділянку у свою декларацію, та цільове призначення поки не змінював. Наразі земля призначена для будівництва об’єктів рекреаційного призначення.

Видання готове розмісти коментар секретаря міськради з цього приводу.