Результат пошуку зображень за запитом ctrc

Тоді обоє отримають неймовірні відчуття. Щоб порадувати чоловіка, жінка має дотримуватися деяких правил. Тоді її парнеру не доведеться робити вигляду, що все йде за планом, пишуть Версії з посиланням на gazeta.ua.

1. Чоловіки хочуть бачити ініціативу жінки

Деякі жінки вважають, що проявляти ініціативу мають лише чоловіки. Насправді, твій партнер буде дуже радий, якщо одного разу ти сама стягнеш з нього штани.

2. Чоловіки хочуть чути, як тобі добре

Давно відомий науковий факт – стогони під час сексу дуже збуджують та подвоюють насолоду, тому не забувай демонструвати свою емоційність. Не стримуйся!

3. Чоловіки хочуть, щоб жінки були активними під час сексу

Жарти в стилі “моя колишня – колода” не даремно гуляють по світу, адже багато жінок вважає за краще спокійно лежати під час сексу, поки чоловік старанно робить свою справу.

Варто рухати стегнами, пестити себе або торкатися його під час сексу.

 

4. Чоловіки хочуть знати, якщо щось йде не так

Якщо під час сексу ти відчуваєш дискомфорт – це одразу буде видно по твоєму обличчю. Тому не треба заперечувати, якщо щось тобі не подобається.

Краще одразу сказати про це партнеру, щоб ви разом попрацювали над помилками. Якщо в тебе немає настрою для інтиму – світ від цього не розвалиться.

5. Чоловіки хочуть займатися сексом з впевненими у собі жінками

Не треба перед або під час сексу перераховувати коханому всі свої недоліки та акцентувати увагу на появі одного зайвого кілограму. Чоловіки не хочуть займатися сексом з жінками, які постійно шукають в собі вади.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!