Результат пошуку зображень за запитом "еротика ретро"

Поряд з масою заборон і обмежень, такими як поцілунки між подружжям в губи, в країні процвітали дитяча проституція і порнографія. Як уживалися святенництво і розпуста в одну і ту ж епоху?

Вікторіанський секс у шлюбі

У вікторіанську епоху вважали, що материнство — це найважливіша мета життя жінки в шлюбі. Будь-яка особа жіночої статі з’являлася на світ тільки заради того, щоб народити спадкоємця. Тільки цією метою можна було виправдати таке негідне заняття, як секс.

Але навіть вступаючи в статевий зв’язок з законним чоловіком, дама вікторіанської епохи повинна була дотримуватися безлічі різних правил. Роздягатися при чоловікові було аморально, тому для цих цілей у спальнях встановлювали спеціальні ширми. У книзі “Поради з сексу для чоловіків і дружин”, яку написала Рут Смізерс в 1894 році, жінкам давалися такі поради:

“Давайте мало, давайте рідко і, головне, неохоче. В іншому випадку пристойний шлюб перетвориться в оргію і бенкет плоті і похоті. Мудра дружина дозволяє лише два коротких заняття сексом на тиждень, і з часом вона повинна докласти всі зусилля, щоб ця кількість стала меншою. Удайтеся хворою, сонною або скажіть, що у вас болить голова.”

У XIX столітті в Англії видавали десятки книг з порадами для жінок. Наприклад, книга «Божественний шлюб або Поради для юної дружини і матері» користувалася великим попитом. Це були своєрідні «інструкції» для юних і не дуже осіб, у яких детально розповідалося про те, як відбувається близькість між чоловіком і жінкою і як потрібно поводитися в сімейному житті в тих чи інших ситуаціях.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!