Найсексуальніша діджейка країни знялася у пікантній фотосесії, а також дала інтерв’ю, в якому розповіла, як їй вдається зберегти розкішну фігуру, постійно перебуваючи вдома. А також, що зробить одразу після закінчення карантину, повідомляє Gazeta.ua.

“Бути на обкладинці XXL завжди приємно, а прикрасити першу digital-обкладинку – навіть трохи хвилююче”, – прокоментувала жінка.

На обкладинці глянцю Spring 2020 Dj NANA з’явилася в повітряній сукні бузкового кольору, під яку не одягла нижню білизну. У інтерв’ю розповіла, як їй вдалося зберегти форму під час карантину.

“Із початком карантину хотілося встигнути позайматися усіма програмами і відразу, два тижні вибудовувала свій графік. У підсумку, у мене по одному тренуванні щодня, чергую йогу з силовими і кардіотренуваннями. Все повинно бути в задоволення”, – каже діджей.

Тримати тіло в тонусі зірці також допомагає прибирання в квартирі.

“Поки обійдеш всі кути з пилососом і вологим прибиранням, в моєму випадку – на четвереньках, так як я ніяк не можу визначитися, яку швабру хочу, так відразу і спинку накачала, і ніжки, і ручки”, – поділилася співачка.

Dj NANA також розповіла, що одразу після того, як закінчиться режим ізоляції, побуде ще трохи вдома. А коли спаде ажіотаж навколо – полетить в Стамбул або Париж.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!