Результат пошуку зображень за запитом "секс"

Фахівці називають цю недугу гіперсексуальністю, донжуанізмом, а у випадку з жінками — німфоманією. Йдеться не про звичайну любов до сексу, коли ви і ваш партнер не можете розлучитися ні на хвилину, проблема набагато глибша, і частіше залежна від сексу поведінка формується після перенесеної психологічної травми, пишуть Версії з посиланням на УНІАН.

А вся річ у тому, що під час сексу людина виробляє гормон, який блокує больові відчуття, тому людині із залежністю необхідно постійно отримувати свою дозу сексу, передає WomanHit. Людина проходить кілька стадій цієї залежності: вона пробує, їй подобається, вона починає втягуватися. Якщо вас починають турбувати постійні думки про інтимний контакт, ви бачите партнера в кожному зустрічному, є привід звернутися по допомогу до фахівця.

Які причини?

Жодна залежність, у тому числі й сексуальна, не з’являється просто так, а чинників у цьому питанні може бути дуже багато. Буває, що поштовхом слугує психологічна травма, однак одними з популярних причин також можуть бути: ваше оточення, ваш характер і навіть генетична схильність. Але й це не все.

Людина пригнічує тривогу

Ще в дитинстві ми можемо зіткнутися з нерозумінням і навіть неприйняттям близьких людей, тобто батьків. Коли маленька дитина не знає, чого очікувати від дорослого, перестає почуватися в безпеці, у дорослому віці вона починає шукати захист у кожному, хто зустрінеться йому на шляху, у тому числі й у сексуальному плані.

Постійний стрес

Багатьом з нас важко впоратися з роздратованим або пригніченим станом, проте методи у всіх різні: хтось слухає музику, інший займається спортом, а треті кидаються у вир сексуальних пригод. Адже під час переживань виробляються адреналін і кортизол, які заважають розслабитися. Тут на допомогу приходить секс, який може перерости у звичку і не завжди здорову.

Що ж робити?

Процес лікування нелегкий, але і з такою залежністю можна боротися. Для цього вам знадобиться професіонал у своїй справі, з яким ви розробите систему лікування саме у вашому випадку. Однак є й загальні рекомендації:

– навчитися хоча б трохи контролювати свої бажання;

– навчитися приймати своє тіло, сексуальність і відчуття;

– зрозуміти, що хоче сказати ваш організм, постійно шукаючи сексу;

– навчитися справлятися зі стресом іншими способами, наприклад, знайти хобі.

https://sexbeztabu.com.ua/

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!