На вихідних відбулося чудове свято з нагоди 400 років селу Ясеновець, що на Рожнятівщині. “Молода Просвіта” Прикарпаття при підтримці обласної організації “Просвіта” завітали до мешканців зі святковим концертом. На одній сцені виступили як місцеві артисти, так і творчий колектив “Квіти ромену”, вихованці Клубу обдарованих дітей під керівництвом Руслани Денеги. Авторські пісні, мелодійна музика, запальні танці – усе сприяло чудовому настрою, – пишуть Версії.

“Ми хочемо, аби молодь з міста частіше приїжджала у село, і навпаки, – говорить співорганізаторка Євгенія Бардяк. – Такі заходи не тільки дарують позитивні емоції, але також сприяють інтеграції, обміну досвідом, налагодженню комунікації задля розвитку нашого краю”.

Під час 6-годинного концерту мешканці та гості мали нагоду познайомитися з творчістю місцевих майстринь, скуштувати традиційні страви, поспілкуватися між собою. Неперевершена ведуча запрошувала на сцену найстаршу і наймолодшого жителів села, найдавнішу пару, видатних вихідців. Сільський голова вітав кожного і дарував пам’ятні подарунки, виготовлені спеціально до свята, – керамічна тарілка, іменна грамота.

“Ще минулого року на цьому місці було звичайне пасовисько, але я вірив, що ми зробимо тут майданчик для святкувань і зборів громади. І сьогодні ми бачимо, що наш задум вдався. З кожним роком будемо і далі робити наше село кращим!” – підсумував ясеновецький голова Ігор Пасічник.

Родзинкою свята стала заслужена артистка України Світлана Весна.