Картинки по запросу сенцов вдома

Річ у тім, що у дописі на Facebook Сенцов написав, що у мережі буде представлений лише так, пишуть Версії з посиланням на Главком.

«Коротка інформація стосовно моєї присутності в інтернеті. Це моя офіційна і єдина сторінка. В інших соцмережах і месенджерах я не представлений. Цю сторінку я веду особисто, коментарів не пишу, в друзі додаю тих людей з якими знайомий особисто, спілкуюся або працюю. Дякую за увагу і розуміння. Всім гарного дня!», – мовиться у повідомленні.

А ось у мікроблозі він висловлює вдячність усім українцям за підтримку та пише, що нарешті вдома. Втім, чи Twitter-сторінку справді веде режисер – невідомо. В одному із залишених там повідомлень написано: «зараз перебуваю з сім’єю. Потім трохи відпочину і відійду від всього».

Своєю чергою, двоюрідна сестра Олега Сенцова, Наталя Каплан, написала, що «складає свої повноваження» та додала до допису у Facebook фото брата.

Жартівливий допис вже набрав багато вподобань та коментарів. У них – привітання та побажання всього найкращого звільненому політв’язню і його родині.