У рішенні йшлося про схвалення звернення обласної ради до Президента України П. Порошенка та Прем’єр-міністра України В. Гройсмана про необхідність розроблення Державної комплексної програми розвитку Галича, пишуть Версії.

Результат пошуку зображень за запитом "Володимир Рачкевич"

Після цього виступив директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архутектури ОДА. Він заявив про незадовільний стан доріг Прикарпаття.

“Прикарпаття є туристичним цетром, куда приїздять всі люди з усієї України та закордону, а стан доріг у нас жахливий”, – зауважив Володимир Рачкевич.

Результат пошуку зображень за запитом "олександр сич"

У відповідь голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич повідомив про відсутність фінансування для таких робіт.

“Яка є причина, щоб це звернення не опрацьовувалось? Та бо у нас немає грошей на ремонт доріг. Кожен скаже порементуйте дороги нам, а грошей немає”, – наголосив Олександр Сич.

Результат пошуку зображень за запитом "святослав никорович\"

Згодом депутат облради Святослав Никорович від партії “Самопоміч” звернувся з питанням, хто має відповідати за пошкоджені автомобілі прикарпатців та знищену інфраструктуру.

Пізніше він дописав на Facebook сторінці, що в Івано-Франківській області питання ремонту доріг останнім часом стоїть доволі гостро. Не так давно обурені громади перекривали автошляхи у кількох населених пунктах.

«Уже кілька років в області тривають ремонти доріг. Практично у всіх районах, однак Богородчанський район постійно оминають. Більше двох років ми просимо, звертаємося, проте чомусь нас не чують. Дорога Підгір’я-Богородчани, яка зєднує 70-тисячний район з обласним центром, та Богородчанський район з Надвірнянським, дорога Н09, яка має важливе туристичне значення, дорога, яка пролягає через села Жураки і Монастирчани і є головною артерією між Богородчанами і Солотвином. Ми дуже толерантні та терплячі, але наше розуміння ігнорують. Хто буде відповідати за пошкоджений транспорт? Сьогодні туристи оминають Богородчанстький район, ми недоотримуємо податків. Ми не можемо спокійно спостерігати, як нищиться наша інфраструктура», – йдеться у дописі.