Результат пошуку зображень за запитом "Скрипничук Василь"

Під час обговорення питання про надання фірмі «ПАРІ», яка належить екс-регіоналу Миколі Злочевському, спеціального дозволу на видобування нафти та газу на Яремчанщині колишній голова облради Василь Скрипничук звинуватив Ольгу Галабалу в тому, що вона «служить цим хлопчикам», пишуть Версії.

«Давайте ми голосуємо «проти» і не морочимо собі одне місце», – відмітив Скрипничук.

Ольга Галабала не залишилась в боргу і відповіла, що це чіткий продуманий сценарій.

«Коли з мене хочуть зробити людину, яка нічого не розуміє, то я починаю впиратися всіма рогами, які маю», – прокоментував колишній керуючий справами облради. Проте разом з фракцією проголосував «за» відмову у наданні дозволу, оскільки «мусів підтримати свого партійного фюрера».

Екс-голова Івано-Франківської обласної ради також неодноразово звинувачував колег у безграмотності.

«Ми можемо підтримати звернення без самого звернення», – почав обговорення Скрипничук.

Однак одразу ж почув закиди колег в «оригінальності».

«Я чую всі фрази, які звучать в цьому залі, бо сліпі чують більше, ніж глухі», – спрямував черговий мессендж в зал «свободівець».

Далі увагу депутатів відволікла сім’я Гриньків, які вимагали слова. Олександр Сич навіть закликав поліцію втрутитись.

Проте шум в залі не завадив Василю Скрипничуку вкотре звинуватити депутатів у безграмотності. На цей раз «жертвою» став Петро Книшук, який представив на розгляд колег звернення про недопущення скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

«Я сьогодні вже п’ятий, сьомий або десятий раз говорю, що все треба писати правильно. Петре Васильовичу, я вас страшенно шаную і поважаю, але сільськогосподарська земля в колгоспі, або в мене дома», – звернувся до автора звернення Василь Скрипничук.

Після перерви екс-голова облради відмітився ще епатажнішими репліками. Більшість з них були адресовані до першого заступника голови Івано-Франківської ОДА Марії Савки, яка доповідала про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2016 рік та програми соціально-економічного та культурного розвиту на 2017 рік. Василь Скрипничук вперто звинувачував її у брехні і намагався з’ясувати в голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука в чому саме обманює депутатів його заступниця.

«Ви вірите в те, що почули?, – запитав «свободівець». – Я не вірю».

Дивну поведінку колеги відмітила Ольга Галабала і попросила звернути увагу на це і голову регламентної комісії.

«Він дозволяє собі персонально ображати колег, а особливо жінок, – відмітила депутат. – Чомусь загострення пана Скрипничука відбувається після обідньої перерви».

Та екс-очільник облради продовжував гнути свою лінію.

«Марія Володимирівна відійшла від питання, чи вірить вона у те, що бреше. Тому, пане голово, ви вірите у те, що почули?» –звернувся депутат до Олега Гончарука.

«Я вірю тому, що бачу на власні очі. Я вірю у те, що ми робимо», – врешті відповів губернатор.

Однак така відповідь не задовольнила Василя Скрипничука.

Потім депутат почав з’ясовувати, чи питання, які розглядають на сесії, обговорювала комісія обласної ради з питань регіональної політики, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування, де він «ходить у члєнах»

Через годину обранець знову згадав про «брехню».

«Та пані, яка була, так і не відповіла на питання, де вона бреше. І є пан Гончарук. Чи він вірить тому, що та пані брехала?» – апелював до голови ОДА депутат.

Врешті депутати не витримали і вже відкрито сміялись з неадекватної поведінки колеги, не ховаючись за паперами від телекамер.

Образившись на ігнорування його запитань, Василь Скрипничук врешті виголосив: «Все інше я проти!», і почав голосувати «проти» за кожне питання, яке розглядали на сесії.

Випади депутати не залишились і поза увагою журналістів.

«Сьогодні вже навіть не дивувався з поведінки деяких депутатів обласної ради. Вже цілу область цікавить питання:”Чому після обідньої перерви поведінка Василя Скрипничука виглядає на неадекватну і агресивну?”.

Перешкоджав мені знімати виступи на сесії ОР (виконувати мої професійні обов’язки), пхався до камери, дихав на мене своїм перегаром!», – написав Віктор Симчич і виклав у мережу «відео поза кадром».

«Своїми «замашкам» він стає схожим на Добкіна-молодшого»,
«У кожного свій Хрест тверезості»,
«Синє Небо, синій світ. Синій я і мій сусід» – зашквар конкретний», – жваво обговорювали поведінку Василя Скрипничука в соцмережах.

За відеоматеріалами “ОТБ Галичина”.