“Це особливий день в історії спільноти Сестер Чину Святого Василія Великого Провінції Пресвятої Тройці в Україні, адже цього дня с. Епіфанія Монташевич, с. Софія Говзан та с. Теофана Камінська прирекли назавжди вірність Господеві та склали свої Вічні Обіти на Ясній Горі в Гошеві” – зазначено на фейсбук сторінці Генеральної курії Сестер Чину Святого Василія Великого.

Урочисту Святу Літургію очолив Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя Отців Василіян о. Йоан Школик, ЧСВВ у співслужінні із о. Володимиром Маланюком, ЧСВВ та о. Юрієм Лисишиним. В часі Святої Літургії біло уділено Чин Вічних Обітів.

Протоігуменя мати звернулася до монахинь Даниїла Виник:

«Ми дякуємо щиро Богові, що маємо сьогодні таке велике, гарне, світле свято на Ясній Горі. Це великий дар Божий, який будемо зглиблювати ціле наше життя, а потім цілу вічність. Бажаємо Вам, щоби це світло, яке ви сьогодні на Ясні Горі отримали від Господа, щоби його несли в своєму серці, в своїх душах, несли там, де Господь буде вас кликати за собою. Зоб ви наповнювали тим світлом усе довкола себе, бо тим світлом є сам Христос»

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!