Чоловік пояснив, що звернувся до місцевого агентства для вироблення пакету документів для виїзду за кордон. Відповідно до вимог клієнт уклав договір та оплатив їхні послуги. Представниця агентства умови договору не виконала і гроші не повернула, пишуть Версії з посиланням Курс.

За цим фактом правоохоронці розпочали досудове розслідування та встановили особу зловмисниці. Нею виявилась 41-річна місцева жителька, яка вже притягалась до кримінальної відповідальності за подібного роду злочини, повідомляють в ГУ НП в Івано-Франківській області.

На цей час поліція проводить заходи щодо встановлення місця знаходження цієї особи.

Слідчий відділу поліції зареєстрував кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Поліція вкотре звертається до громадян бути обачними! Ніколи не підписуйте договорів, які є для вас незрозумілими, та не розраховуйтесь передчасно за обіцяні послуги агентства, доки не будете впевнені у їх достовірності.