Сергій Сивачук

Як зазначає керівник громадського корпусу полку “Азов” Сергій Сивачук, ця акція спричинена скандальним інформаційним приводом з приводу розбещення іноземними студентами малолітніх українок, яким було 11 та 12 років, пишуть Версії з посиланням на ГК.

“Нас обурила байдужість правоохоронних органів та керівництво вишів, в яких навчаються студенти, які власне скоїли  цей злочин і взагалі намагання це питання тихесенько прикрити”, – зазначає Сергій Сивачук.

Активістів обурює, що іноземці, користуючись гостинністю України, яка намагається якимось чином зробити собі імідж, приймає їх на навчання, а вони, скориставшись цим, сприймають українців за ніщо, особливо дівчат. Серед учасників маршу є не тільки іванофранківці, а також бійці полку “Азов” з Закарпатської та інших областей.

IMG_0580

“Ми зараз на грані того, що в цей час відбувається з Європою. Якщо ми не будемо оприлюднювати такі речі, не будемо про це відповідати, то нас чекає доля європейських держав”, – розповів закарпатець Юрій, колишній боєць полку “Азов”.

IMG_0590

Інший азовець з позивним “Мольфар” з Прикарпаття зазначив, що його обурює те, що поки він там воює на передовій, такі речі кояться в його рідному місті. Це підриває дух бійців, оскільки ми не розуміємо за що ми воюємо.

Хода почалася біля пам’ятника Івану Франку. Звідти колона рушила по “стометрівці” до Вічевого майдану, де організатори маршу заявили, що на цей час тільки двоє з 13 підозрюваних затримані й перебувають у СІЗО. Активісти вимагають, щоб винні бути покараними. Завершилася хода біля міської Ратуші.

На Вічевому майдані Сергій Сивачук наголосив, що ректор Медичного університету пообіцяв звільнити з роботи проректора з науково-виховної роботи, який не впорався зі своїми обов’язками.

Далі колона рушила до центрального корпусу національного Медичного університету. Впродовж всього маршу, учасники скандували гасла “Пам’ятай, чужинцю, тут господар українець!”, “Чужинцю, шануй закони або забирайся геть!”, “Сьогодні Кельн, завтра Київ”. Під час ходи активно використовувалися фаєри.

 

Нагадаємо, що затриманому студенту-іноземцю призначили утримання під вартою терміном на 60 діб.

 

IMG_0591

IMG_0594

IMG_0595

IMG_0609

IMG_0617

IMG_0622

IMG_0630

IMG_0658

IMG_0663

IMG_0664

IMG_0667