реклама

Шапран Сергій Валентинович: що значить успіх по-українськи

реклама

Шапран Сергей Валентинович: что значит успех по-украински

Що значить прийняти виклик по-українськи і як з глибокого мінуса зробити вагомий плюс, розповідає нам біографія відомого українського бізнесмена. Знайомтеся – Шапран Сергій Валентинович, директор Броварського алюмінієвого заводу, керуючий міжнародною металургійною корпорацією ALUMETA, меценат, політик, турботливий чоловік і батько. Ставши в 25 років біля керма підприємства-банкрута, зміг за 12 років зробити з заводу процвітаюче підприємство з мільйонними оборотами, міжнародними контрактами і 100% завантаженістю в умовах кризи. Його біографія – привід зупинитися і задуматися.

Сергій Валентинович Шапран: біографія. Дитинство як основа майбутнього успіху

Можна сказати, що майбутній успіх був закладений ще в дитинстві. Сергій Валентинович народився в 1984 році в Дніпропетровську в родині військовослужбовців. Батьки, їх наполегливість, цілеспрямованість, порядність стали для нього взірцем для наслідування. Вони навчили його суворої дисципліни, наполегливості, вселили необхідність доводити почате до кінця. Все це допомогло йому в майбутньому – не пасувати перед труднощами, приймати виклик і домагатися поставленої мети він навчився ще в дитинстві.

Шапран Сергей Валентинович і його життєвий шлях показують – не обов’язково бути дитиною олігарха, щоб створити та очолити імперію. Необхідно багато працювати, впевнено йти до мети і не бачити перешкод. А ще – мати гідне виховання й чудову освіту.

Сергій Валентинович Шапран та його патенти

Крім успішного проекту БРАЗ, Сергій Шапран має 18 зареєстрованих і офіційно підтверджених патентів. Деякі з них:

  • ЗАГОТОВКА ДЛЯ ПРЕСУВАННЯ/ ЕКСТРУЗІЇ/ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОФІЛЮ З АЛЮМІНІЄВОЇ СТАЛІ ТИПУ АД0/АД1/АД31/АД33/АМЦ/АВ7, EN AW-6060 EN AW-6063 ТА ЛАТУНІ
  • ОСВІТЛЮВАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ
  • БАГАТООБОЛОНКОВА КОРОБКА ДЛЯ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ РУХОМИХ ЕЛЕМЕНТІВ ДЛЯ ЗАКРИВАННЯ ПРОСВІТІВ В БУДІВЛЯХ

Як все починалося

Коли народився Сергій, батьки не думали виховати його героєм свого часу, та й часи були інші. Просто намагалися прищепити йому всі важливі людські якості – наполегливість, наполегливість, людяність. Він добре вчився в школі, вступив до Київського національного університету внутрішніх справ на факультет правознавства. І збирався продовжити шлях батька – але часи різко змінилися, потрібно було заробляти і якось жити.

Як і багато студентів, він рано почав підробляти. Але не різноробочим і офіціантом, а відразу вирушив в плавання по юриспруденції. Спочатку стажером, потім молодшим фахівцем, а потім став керівником юридичної фірми Імператор.

Набравшись досвіду і бажаючи розширити масштаби, створив власну компанію – інвестиційно-юридичну фірму «Перший український міжнародний траст-капітал», якою керував п’ять років. Паралельно шукав шляхи для розширення поля діяльності, благо, зв’язки і знайомства на той час стали по-справжньому широкими.

Металургія стала тим оплотом, який визначив подальше життя Сергія Шапрана. У 2009 році він стає начальником юрвідділу ТОВ «Виробничо-торгова компанія Металлопласт». Непроста робота, яка відкрила перед молодою людиною нові можливості для створення своєї справи. І в травні 2011 року з’явилася компанія ТОВ «Інвестиції третього тисячоліття», в яку пізніше інтегрувався Броварський алюмінієвий комбінат.

Багатьом інвестиції в напівзруйнований завод здалися не розсудливими, але тільки не Сергію Валентиновичу. Він то точно знав, як приймати виклик і доводити почате до кінця.

Сергій Валентинович Шапран: Броварський алюмінієвий завод як символ наполегливості

На початку 2000 Броварський алюмінієвий завод спіткала доля багатьох промислових підприємств. Розкрадені, порізані, з боргами по комуналці і заробітній платі – промисловість була в стані занепаду. Тоді-то Сергію Валентиновичу і запропонували очолити підприємство і реанімувати його. Завдання на ті часи непросте, і багатьом воно здавалася безперспективним.

Але тут в нагоді стали настанови батька – працювати, не пасувати, проявляти наполегливість. І Сергій Шапран ризикнув. Далі були безсонні ночі, інвестиції, нові проекти, пошуки обладнання, персоналу, оптимізація управління. Але все це виявилося не марним.

З 2011 року Броварський алюмінієвий завод (http://braz.ua/) рухався до успіху – і нарешті зайняв топову позицію в Україні та Європі. Він став найбільшим виробником і експортером товарів з алюмінію Україні, залишивши далеко позаду своїх конкурентів:

  • Продукція експортується за контрактами в 30 країн.
  • На заводі працюють 5 цехів, власна лабораторія, п’ять пресових ліній.
  • Режим роботи – цілодобовий, без перерв, вихідних і зупинок.
  • Штат з 800 висококваліфікованих співробітників з більш ніж достойною заробітною платою.
  • Виробництво налічує понад 20 тисяч тонн алюмінієвого профілю щорічно
  • За рік тут переплавляють більше 30 тис. тонн алюмінієвих сплавів.

І це далеко не всі перспективи, які ставить перед собою Сергій Валентинович Шапран. Хочеться вірити, що в найближчому майбутньому ми ще не раз почуємо про успіхи цього непересічного менеджера і розсудливого підприємця.

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ще новини

топ новин Івано-Франківщини за 22-23 лютого

Ви могли пропустити: топ новин Івано-Франківщини за 22-23 лютого

Публікуємо короткий огляд найважливіших новин Івано-Франківщини за 22-23 лютого 2025 року.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

На Івано-Франківщині проведуть восьмигодинне молитовне стояння до річниці повномасштабного вторгнення

24 лютого 2025 року у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача відбудеться масштабне молитовне стояння за мир та перемогу України, яке триватиме вісім годин та об’єднає вірян у спільній молитві за…

ПЕРЕГЛЯНУТИ
грантів "Власна справа"

Івано-Франківщина – серед лідерів за кількістю схвалених заявок на отримання грантів “Власна справа”

749 жителів Івано-Франківської області, включаючи внутрішньо переміщених осіб, отримали державну підтримку на розвиток підприємництва в рамках програми “Власна справа”, що є складовою політики “Зроблено в Україні”.

ПЕРЕГЛЯНУТИ