А інші втомлюються від такого релаксу. Для справжньої насолоди відпусткою їм просто необхідні екскурсії, прогулянки по місту, активний спорт. Що ж може об’єднати два таких різних типи туристів? Звичайно ж, Шарм-ель-Шейх! Цей курорт – ідеальне місце, де можна присвятити всю відпустку ледачому пляжному відпочинку або поєднати його з цікавими прогулянками і екскурсіями.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Що заслуговує на особливу увагу

Для того, щоб зануритися в особливу атмосферу Єгипту і курорту, обов’язково варто відвідати:

  • Монастир Святої Катерини. Це одна з найголовніших визначних пам’яток курортного міста. Розташована ця архітектурна пам’ятка не інакше як у підніжжя гори Мойсея.
  • Неподалік також є не менш цікавий об’єкт – Кольоровий каньйон. Особливий ландшафт пробуджує уяву, дозволяючи побачити найхимерніші форми і образи.
  • Заповідник Рас-Мохаммед. Заради відвідування цього казкового місця потрібно забронювати тур до Шарм-ель-Шейху ось тут https://www.tui.ua/countries/egypt/sharm-el-sheikh/, що перетворить відпустку в неймовірну пригоду. Цей заповідник відомий на весь світ своїми кораловими рифами, які не раз захоплювали Жака Ів Кусто. Крім захоплюючого підводного життя тут можна зайнятися дайвінгом і снорклингом, познайомитися з дивовижними тваринами і побачити знамениті мангрові зарості.
  • Музей папірусу в Шарм-ель-Шейху – цікаве місце, де можна дізнатися багато цікавих фактів про технології виготовлення папірусу, побачити стародавні екземпляри і навіть прикупити собі на пам’ять картину, вироблену на цьому старовинному матеріалі.
  • І діти, і дорослі будуть перебувати під враженням після відвідування музею Тутанхамона.
  • Острів Тиран повинен бути в списку «must visit» у кожного туриста. До речі, узбережжя острова є частиною національного парку Рас-Мохаммед.
  • Тим, хто готовий на більш тривалі екскурсії, обов’язково варто відправитися в легендарний Луксор, щоб на власні очі побачити величні пам’ятники, храми і Місто Мертвих. Ну і як же встояти перед екскурсією до пірамід Гізи?

До численних природних та історичних пам’яток варто додати дельфінарій, розважальні комплекси і дискотеки, Старий ринок з особливою атмосферою, аквапарк, катання на квадроциклах, прогулянки на яхтах і багато іншого. Разом з туроператором TUI Ukraine ви можете відвідати найцікавіші і захоплюючі місця Шарм-ель-Шейху, спланувати своє дозвілля так, що навіть не помітите, що тиждень пролетів як одна мить! Пам’ятайте, що влітку ціни на відпочинок в Єгипті найнижчі і для підбору туру обов’язково телефонуйте за номером 044 299 77 88, щоб менеджери компанії забронювали для вас ідеальну подорож.