Результат пошуку зображень за запитом "Івано-Франківська ОДА"

Про це стало відомо СТИК з власних джерел в АПУ, пишуть Версії. За словами співробітника Адміністрації Президента, який попросив не оприлюднювати його прізвище та посаду, зараз значно активізувались “підкилимні” переговори щодо посади голови Івано-Франківської облдержадміністрації.

“Питання про звільнення Гончарука вирішене вже давніше. Затримка тільки в обранні його наступника. Зараз йдуть серйозні “торги” за крісло. Не так між самими кандидатами, як між фінансово-політичними групами, пов’язаними з вашим регіоном,” – повідомив співрозмовник.

На разі, одним з найбільш ймовірних кандидатів на посаду голови Івано-Франківської розглядається теперішній керівник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак. Він вважається близьким до нардепа Анатолія Матвієнка, пишуть Версії. Його кандидатуру також активно просуває фінансово-політична група, чиї підприємства за останній рік отримали найбільше підрядів на ремонт доріг Прикарпаття.

Результат пошуку зображень за запитом "Василь буджак"

Як зазначають джерела в АПУ, саме з цим пов’язана і активність керівника обласної САД в медіа та соцмережах.

Нагадаємо, що до роботи в Службі автодоріг Василь Буджак кілька місяців очолював Городенківську РДА.

До того, у 2014 році, він був кандидатом на посаду голови Коломийської райдержадміністрації та запам’ятався виступом про своє комсомольське минуле на громадських слуханнях претентентів.

На парламентських виборах 2006 року Василь Буджак як член партії «Держава» балотувався до парламенту у виборчому списку блоку «Держава – Трудовий Союз» під номером №58.

Довідково:

Відповідно до вимог Закону України “Про державну службу” голови місцевих державних адміністрацій призначаються виключно за результатами відкритого конкурсу.

Однак, дивним чином Комісія вищого корпусу державної служби, яка проводить конкурси на вакантні посади категорії А, зазвичай визначає переможцями конкурсів тільки “погоджених” в АПУ чи Кабміні претендентів.

Олег Гончарук призначений на посаду голови Івано-Франківської облдержадміністрації 9 вересня 2014 року. До того – генеральний директор ТОВ “ЛІГОС”