За сприяння ЖБК “Соціум” бійці отримали 19 квартир (10 двокімнатних і 9 однокімнатних) і ще 11 (8 двокімнатних і 3 однокімнатних) – за проектом “Житло воїнам АТО”.

Цьогоріч це вже четверте вручення житла атовцям і десяте за останні два роки, пишуть Версії з посиланням на  “Галку”.

Урочистий захід в обласній філармонії розпочався з гімну України і хвилини мовчання за полеглими борцями за українську волю. Голова Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв каже, що наразі це вже 136 вручена квартира бійцям від початку дії програми і на цьому зупинятися не збираються.

“Попереду ще колосальний пласт роботи, щоб забезпечити житлом усіх, хто подали заявки і стали на чергу”.

Атовець Петро Гуцуляк, котрому нині вручили договір на квартиру, каже, що досі проживав у непростих умовах.

“Живемо разом з дружиною, дочкою, зятем і внуками в 16 квадратних метрах”.

Також вперше від початку дії програми вручили квартиру маленькому синові загиблого бійця, котрий так і не побачив свого батька.

Крім того, Андріїв анонсував старт нового соціального проекту “Фонд допомоги соціуму”.

“Дуже багато людей звертаються до нас, щоб допомогти своїм рідним чи знайомим. Заявок надходить дуже багато, але ми поки можемо лише чимось порадити. Тому вирішили, що потенційний прибуток від будівельної діяльності будемо направляти на Фонд допомоги. Будемо реагувати на заявки і виділяти кошти на ті чи інші проблеми”, – додає Василь Андріїв.

Також двокімнатну квартиру отримав атовець Андрій Фармуга, батько онкохворого Станіславчика, що для нього стало несподіванкою.

“Зараз ледь стримую хвилювання. Хочу всім подякувати. Відчуваю не те, що “плече” своїх побратимів, а цілу стіну за собою. Дуже вдячний всім. Слава Україні!”, – прокоментував Андрій Фармуга.

Довідково: проект «Житло воїнам АТО» функціонує з жовтня 2016 року. ЖБК “Соціум” – з березня 2017 року. Суть проекту полягає в тому, що франківська міська влада надає земельну ділянку Івано-Франківській ветеранській організації. На цій ділянці атовці пропонують інвестору-забудівнику спільне зведення багатоповерхового житлового будинку.

Частину квартир віддають учасникам АТО, згідно з договором про спільну співпрацю. Проект ЖБК “Соціум” хлопці впроваджують самостійно – це продовження програми “Житло воїнам АТО”.