На Харківщині виросли борги по зарплаті — Коментарі.Харків

Про це очільник обласного центру повідомив під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, пишуть Версії.

“Я хочу звернутися до уряду до президента. Пора закінчувати експерименти над українцями і максимально послаблювати карантин, там, де це можна. Особливо, це стосується малого та середнього бізнесу. Тому, що виглядає, що сьогодні є порушення конституційних прав мешканців цілої держави. Вважаю, що ті дії, які вчиняються, вони є неприпустимі. Ще трохи і у нас буде колапс у виплаті заробітних плат вчителів, лікарів й інших”, – відзначив Руслан Марцінків.

Відтак мер попросив з розумінням поставитися і дати можливість малому й середньому бізнесу хоча б з певними обмеженнями працювати.

“Мають бути рівні умови. Тобто, держава має дбати за справедливість, за рівні умови. Я ніколи не буду підтримувати те, що олігархи збагачуються через свої мережі, а малий і середній бізнес (це в основному жителі Фрнаківська) не мають права працювати. Тому прохання дослухатися. Ми бачимо все більше поодиноких акцій протестів по Україні. Я дякую, що під нашим тиском, все-таки ми змусили відкрити ринки, хоча б частково. Це був тиск міських голів, громади, я вважаю, що це є правильним. Ніхто не має права знущатися над конституційними правами людей. А сьогодні виглядає… Там є заяви, що не можна людям виїжджати за кордон та про інші речі. Я думаю, що це теж буде оскаржуватися в різних судах”, – резюмував міський голова.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!