IMG_9359

На адресу редакції Версій надійшов лист-прохання про допомогу від прикарпатських підприємців.

“Ми, група приватних підприємців міста Снятин ( Івано-Франківська обл), просимо допомоги.

У нас важке становище: Ми орендуємо приміщення старого універмагу в центрі нашого міста у ДП “Універмаг” Снятинського споживчого товариства вже багато років. Діючий договір оренди у нас закінчується в червні цього року.

Ми неодноразово були інвесторами ремонтних робіт цього приміщення в минулому. Цього ж року керівництво споживчого товариства планує грандіозний ремонт із залученням невідомого інвестора на невизначений строк і без перспективи для нас про повернення на робочі місця.

У нас немає змоги у нашому місті за такий короткий час знайти і обладнати нові робочі місця так само, як і спродати наші товари за час, що залишився до кінця оренди.

Нас тривожить те, що з подібною ситуацією стикнулися підприємці у містах Надвірна і Долина, де у їхніх приміщеннях після таких же робіт не всі підприємці повернулися на робочі місця через те, що частину тих приміщень зайняли відомі торгові мережі.

А також із прикладів “роботи” з іншими об’єктами у нашому місті, зокрема великого історично-відомого ресторану “Покуття”, з якого зробили торговий об’єкт і перший поверх зайняв “Колібріс”, в якому систематично труяться люди через неякісні продукти. Просимо Вас знайти відповіді на такі болючі для нас питання:

  1. Хто є ініціатором того, щоб вигнати майже 100 підприємців з найманими особами майже 200 чоловік на вулицю, з чиїх податків утримується місто?

  2. Хто є таємним інвестором? Нам не кажуть, ми не знаємо чи має він справді гроші, чи ні? Ми теж можемо бути інвесторами і зробити саме ті ремонтні роботи, які вважаємо необхідними, а не ті, які хочуть робити люди, що навіть не бачили наш універмаг.

  3. Хто буде здійснювати ремонтні роботи і чи має ця організація чи людина всі дозвільні на це документи (адже кошторису робіт , термінів виконання і проектних документів ми теж не бачили) ?

  4. Чи знайшло керівництво споживчого товариства нових майбутніх орендувачів у лиці всеукраїнських мереж супермаркетів? Чи можемо ми розраховувати на повернення після ремонту на ті ж місця з незмінною площею оренди?

  5. Чи ми останні в області хто знаходиться в такій ситуації, адже, що не перші – незаперечний факт. І скільки ще об’єктів нерухомості привласнять невідомі нам люди шляхом “інвестування” грошей теж невідомого походження.

  6. Чому нас залякують позаплановими перевірками?”

Версії візьмуть до уваги прохання розібратися в ситуації та готують розслідування з цього приводу.