71640552

Спершу робітники вручну демонтовували дах. Потім за руйнування стін дому взявся ескаватор. Будівля обнесена будівельним парканом.

Поряд з цією будівлею на розі вулиць Новгородська-Бельведерська вже зведена одна багатоповерхівка, яка викликала неоднозначні відгуки у іванофранківців. Саме між двома об”єктами знаходиться фортечний провулок, який є єдиним шляхом до частини муру Станиславської фортеці. Його залишки є історико-архітектурним пам’ятником XVII–XIX ст.

Місцеві чиновники наразі про роботи на даній адресі ще нічого не чули. Зокрема «Галка» поспілкувалася з начальником відділу охорони культурної спадщини  МВК Ігорем Панчишиним.

«Я вперше чую про те, що роблять з тим будинком. Він не занесений до архітектурних пам`яток міста, але є історично вартісною будівлею і його не можуть знести»- розповів Ігор Панчишин, і запевнив, що найближчим часом з`ясує, що відбувається на Новгородській.

Також за коментарем «Галка» звернулася до Департаменту архітектури та містобудування у Івано-Франківську. Там пообіцяли невдовзі з’ясувати, що відбувається.