Про це пишуть Версії з посиланням на  «Слово і Діло».  За інформацією видання, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків обіцяє облаштувати спортивне поле для людей з обмеженими можливостями, а також спортивну та актову зали для школи №16.

Інші мери також обіцяють…

Наприклад міський голова Києва Віталій Кличко планує наступного року відремонтувати 300 км доріг, відкрити щонайменше 10 дитсадків, завершити будівництво другої нитки столичного колектора і відкрити повністю реконструйовану Поштову площу до Дня міста.

Його колега з Дніпра Борис Філатов пообіцяв протягом наступного року впровадити в обласному центрі єдину медичну інформаційну систему, відкрити ще один центр надання адмінпослуг, закупити мобільні лабораторії для моніторингу екологічної ситуації в місті й придбати до березня «унікальний пожежний автомобіль».

Львівський голова Андрій Садовий поставив собі за завдання у 2017-му розпочати будівництво підземного паркінгу в центрі міста.

Градоначальник Чернігова Владислав Атрошенко – забезпечити людей, що постраждали від будівельної афери підприємства «Домобудівник», 90 квартирами.