Результат пошуку зображень за запитом "Кисєльов телеміст"

На анонсований телеміст відразу відреагували об’єднані націоналісти і дали добу президенту України Володимиру Зеленському на те, щоб він “адекватно відреагував” на анонсований телеміст між російськими пропагандистами з телеканалу “Росcия 24” та пропагандистами з телеканалу NewsOne.

Сьогодні секретар Ради нацбезпеки та оборони Олександр Данилюк заявив, що відомство напрацьовує рішення щодо планів російських пропагандистів провести “телеміст” “Потрібно поговорити”.

“Розмова” з окупантами викликала хвилю обурення в соцмережі, пишуть Версії з посиланням на   Бліц-Інфо.

І вже скоро ми зможемо «поговоріть» з братьямі. У нас війна, росія вбиває наших хлопців і дівчат, а ми будемо говоріть!”,- пише учасниця АТО і журналістка Наталя Коцкович.

“Про що говорити на телемості?! Нестерпні тарифи? Пів вареника? Коли за кожного загиблого героя, за тисячі поранених, скалічених, позбавлених дому, коли за кожного з наших загине тисяча їхніх, коли будуть відшкодовані в стократному розмірі збитки, так, щоб діти ВПО могли вивчитися в Оксфорді, тоді може мої внуки погодяться почути від них “тепер вже вибачте нас”. До цього часу #всракуваштелеміст“,- обурюється Марія Римар.

“На грузинському ТБ ну занадто грубий привіт Путіну передали, але таким має бути телеміст з Рашкою будь-якої здорової людини”, – переконаний журналіст Roman Turiy.

“Не всіх українців можна ранити ворожою кулею, але Росія і Путін прагнуть добратися до кожного з нас. Найкращим інструментом такої боротьби є ЗМІ. #намнемапрощоговорити”,- пише Роман Ткач.

“Якби вони усі на підводному човні говорили – ми б послухали і допомогли відчинити віконечко для свіжого повітря” ,- пропонує Василь Ваньчук.

“Грьобаний ньюз-ван буде невдало косити під кацапський акцент і шаркати ножкою перед кацапськими ведучими. Говоруни кончені”, – обурюється Вадим Бойко