Банки надають послуги не лише фізичним, а і юридичним особам, однак порядок їх надання та перелік доступних пропозицій сильно відрізняються. Зібрали кілька фактів, які варто знати компаніям і корпораціям перед початком роботи з фінансовими установами.
Факти про роботу банків з корпоративними клієнтами
Факт 1. Банки можуть надавати комплексні та галузеві рішення
Якщо фізичні особи, як правило, мають доступ до конкретних односторонніх послуг, як окреме відкриття рахунку, оформлення страхового поліса та відкриття депозиту, то компанії можуть отримувати кілька послуг одразу комплексно: наприклад, це одночасне відкриття розрахункового та інвестиційного рахунків, валютний обмін і зарплатні проєкти й так далі.
Ще один вид пропозицій від банків — галузеві рішення, а тобто одночасне надання низки продуктових рішень, спеціально підібраних для юросіб, залучених в тій чи іншій галузі економіки. Галузеві рішення від Банку «Південний», наприклад, це банківські продукти та послуги, які якнайкраще відповідають цілям розвитку того чи іншого бізнесу. Банк в індивідуальному порядку враховує побажання кожного клієнта та підбирає оптимальні галузеві комплекси послуг.
Факт 2. Більшість установ пропонують компаніям індивідуальні тарифи
Кожен бізнес унікальний. Це розуміють і керівники банків: нерідко при відкритті депозиту на значну суму чи поданні заявки на кредит установи пропонують індивідуальні тарифи, які основані на прибутковості підприємства, його досвіді роботи на ринку, оцінці потенційних ризиків і грошовому обороті компанії. Чим надійніше, досвідченіше та прибутковіше підприємство, тим потенційно нижчу ставку за позикою або вищу за депозитом воно може отримати.
Факт 3. Майже кожен корпоративний клієнт отримує особистого менеджера
Щоб мати змогу працювати з особистим банкіром чи менеджером, фізична особа має замовити картку VIP рівня (Gold та вищі класи), тоді як більшість банків призначають кожному корпоративному клієнту особистого менеджера незалежно від типу відкритого ним рахунку. Це — швидкість, комфорт та індивідуальний підхід.
Факт 4. Компанії можуть стати партнерами банку
Так, юрособи можуть виступати не лише як клієнти фінустанови, а як і її партнери: наприклад, банк «Південний» пропонує співпрацю виробникам і дилерам сільгосптехніки та обладнання, а також насіння, добрив і засобів захисту рослин. Така співпраця має на меті принести вигоду обом сторонам: корпорація отримає можливість розвитку бізнесу та винагороду, а банк — нових клієнтів, підвищення впізнаваності та вищі прибутки.
Кожен банк пропонує різні програми партнерства. Умовами можуть бути й підключення еквайрингу, і залучення рефералів, і надання власним клієнтам кредитів від обраного банку тощо. Для деталей ознайомтесь з інформацією на сайті банків або зверніться до їх представників.
Допоможіть добровільним внеском українським журналістам
Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!