В інтерв’ю лідер гурту “Гринджоли”, співавтор гімну Майдану-2004 “Разом нас багато” Роман Калин пояснив, чому шансів зацікавити аудиторію “Євробачення” у Джамали з її піснею “1944” небагато, пишуть Версії з посиланням на “Західний кур’єр”.

“Конкурс “Євробачення” для європейських гей-спільнот і лесбійок – це своєрідне місце зустрічі… Відповідно, основними глядачами його, тими, хто голосує, є ЛГБ-спільнота Європи і домогосподарки. Давайте проаналізуємо, чому дуже часто на конкурсі перемагають дуже гарні хлопці. Тому що за них голосують домогосподарки, яким подобаються гарні хлопці, які гарно співають. Також гарні хлопці подобаються ЛГБТ”, – каже Роман Калин.

Тому, на його думку, у співака Сана, який боровся за право представляти Україну на “Євробаченні-2016”, було б більше шансів на перемогу, ніж у Джамали з її складною, витонченою музикою, шикарним вокалом і політичним підтекстом пісні.

“Смислове навантаження її пісні цікаве нам, українцям, цікаве татарам. А Європі не цікаво. На фоні всіх номерів під час пісенного конкурсу номер Джамали буде виділятися, але він не є актуальним у Європі”, – вважає Калин.