Гончарук прокоментував дорогу іпотеку в Україні

 Уряд планує змінити цю ситуацію.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Навіть якщо зараз говорити про ринок іпотеки, то він недоступний, тому що дуже високий. Тобто, не знаю, наркотиками треба, мабуть, чи зброєю торгувати для того, щоб виплачувати таку іпотеку,
– сказав Гончарук.

Тому, як наголосив голова уряду, одне із завдань Кабміну – досягти того, щоб українські банки надавали дешевші кредити: “Іпотека під 10% у цьому році – це одна з наших головних задач”.

Якщо банки дешево будуть кредитувати економіку, це дасть можливість і ресурс розвиватися, вкладати гроші в, будемо казати, реальний сектор”, – уточнив керівник Кабінету Міністрів.

Що таке іпотека? Іпотека – це застава землі чи іншого нерухомого майна, яке при цьому залишається у власності заставодавця. Іпотечний кредит – це, власне, кредит, отриманий під заставу нерухомого майна.

Простіше кажучи: людина позичає гроші у банку, щоб купити, наприклад, квартиру, і при цьому ця ж квартира буде в заставі. Якщо кредит сплачено, квартира перейде у повноцінну власність людини, якщо ж ні – банк може її забрати, пишуть Версії з посиланням на 24 канал.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!