Результат пошуку зображень за запитом "каналізація"

фото ілюстративне

На початку сесії мали змогу виступити представники громади. До депутатів та міського голови звернулись мешканці будинків 178 та 178а вулиці Вовчинецької, де виникла проблема з дворовою каналізацію, пишуть Версії.

“Будинок руйнується. Постійний сморід у підвалах, розвелися щури. Ми зробили ремонт, поставили енергозберігаючі вікна, але маємо постійно їх тримати відчиненими через постійний сморід”, – розповідають мешканці.

Провести заміну не можуть, бо у дворі вже зроблений благоустрій.

“Бруківка – це гарно, але ми страждаємо через сморід і антисанітарію. У підвалі постійно вода, там наші комори, але ми не можемо ними користуватися”, – відмічають люди.

За словами мешканців, проект заміни каналізації був розроблений ще у 2015 році, але в департаменті не можуть його реалізувати.

“Нам кажуть, що міський голова не дає кошти. Але нам стало відомо, що по документах каналізація давно зроблена, гроші списали, бруківку поставили, а продовжуємо страждати”, – розповідають мешканці Вовчинецької.

Щоб не руйнувати благоустрій, пропонують провести каналізацію не з двору, а з боку вулиці Вовчинецької.

Депутат Мстислав Тарас відмітив, що через невеликий ухил каналізаційних стоків вода постійно заходить в під’їзд.

Василь Скиданчук повідомив, що технічної можливості провести каналізацію з Вовчинецької немає, тому потрібно проводити ремонт лише по існуючому проекту. тОму все таки доведеться розбирати близько 70 метрів бруківки.

Мер Руслан Марцінків пообіцяв вирішити проблему.

“Заставити підрядника переробити, а технагляд покарати за те, що прийняв роботу”, – дав розпорядження міський голова.