Результат пошуку зображень за запитом "школярі"

Парти-трансформери, мультимедійні дошки – так повинно було бути в ідеалі. Але насправді все не так.

Граючись, першокласники в Більшівцях розвивають свої сенсорні відчуття. Із іграшок – лише різнокольорові кубики. Це все, що тут отримали для нової української школи, –  пишуть Версії з посиланням на Подробиці.

“У нас кожна дитина має шість цеглинок. Але щоби гратися – шість цеглинок недостатньо. Хотілося би дійно лего-конструктори, які мають велику кількість елементів”, – розповіла Оксана Шпирко, вчителька початкових класів Більшівцівської школи.

За реформою в класі повинна бути облаштована ціла ігрова зона з м’якими меблями, іграшками та килимом на підлозі, – розповідає вчителька.

“Держава не забезпечила нас всім необхідним для того, щоб ми могли правильно впроваджувати ці нововведення. Ми на сьогоднішній день, не маємо ні підручників, не маємо в класі дошки”, – додала вчителька.

Без мобільних парт сьогодні і три перших класи Галицького ліцею. Навчаються діти за старими підручниками. Нових ще не отримали.

“Щойно було трудове навачання, не всі діти мали контейнерки, які повинні бути. Диван в клас принесли з дому, киломок купили батьки”, – відзначила Ірина Назалевич, вчителька 1-го класу Галицького ліцею ім. Я. Осмомисла.

Гроші на осначення нової української школи в області є – запевняють в обласному департаменті освіти. Отримали майже 50 мільйонів гривень державної субвенції. Та ще стільки ж з місцевих бюджетів. Але існують затримки із поставками через тендери.