pobyttja

За словами очевидців, побиття дитини відбувалося на очах у завуча закладу, але педагог учня не захистив.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі головного управління поліції в Тернопільській області, інцидент стався у Глибочецькій загальноосвітній школі Борщівського району.

З навчального закладу в районну лікарню доставили 14-річного школяра. Медики повідомили про травмовану дитину поліцейських.

У хлопця виявили закриту травму шийного відділу хребта, гематоми шиї та лівої скроневої ділянки голови, садна  вушної раковини. Правоохоронці встановили, що це – наслідки «виховного впливу» на школяра дорослого, а саме матері його однокласника.

«Коли між хлопцями виник конфлікт, жінка вирішила буквально взяти ситуацію у свої руки. На перерві вона ввірвалася у клас, схопила чужого сина та вдарила його об стіну», – повідомили у поліції.

Щодо жінки правоохоронці відкрили провадження за ч. 1 ст. 125 ККУ – легкі тілесні ушкодження.

У відомстві додали, що освітянин наразі обійшовся дисциплінарним впливом – з посади завуча його звільнили, однак він продовжує навчати дітей.

У батьківському комітеті школи з таким рішенням не погоджуються. Родичі дітей наполягають на звільненні вчителя чи переведенні на інше місце роботи.